.

Дами Тајна Сосема Поместена Push-Up Градници Strapless 2 Начин се Носат Сина, Бела Црна Голи Зголеми Голема Чаша Едноставен Стил долна облека на жените

Дами Тајна Сосема Поместена Push-Up Градници Strapless 2 Начин се Носат Сина, Бела Црна Голи Зголеми Голема

571.20
DEN 286.00 -50 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 70D, 75A, 75B, 75C, 75D, 80A, 80B, 80C, 80D, 85A, 85B, 85C, 85D, 90A, 90B, 90C
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Strapless,Прилагодени-ремени
Поддршка Тип:
Underwire
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук,Силикони
Градник Стил:
Поместена,Фрлам,Им Помогнам На
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
2228-55
Стил:
Секси