.

oLARU Накит Бренд Добар Квалитет Кореја Триаголник Кристал Популарни Студ Earring За Жена Нов луксузен Симпатична Лигавче Обетки трговија на големо

oLARU Накит Бренд Добар Квалитет Кореја Триаголник Кристал Популарни Студ Earring За Жена Нов луксузен Симпатична

93.60
DEN 75.00 -20 %

Износ
Това е достапна


1, Предмети ќе се испрати во рамките на 2 - 3 дена по исплата потврди. ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.
2, Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPS-от(сепак пратката такса ќе се промени)
3, Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.
4.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела.Тоа ќе потрае околу 15-25 дена до вашата врата.
5.Брзо shpping,Ние можеме да брод на предмети од UPS-от.Но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни,наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
1.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас

Повеќе информации

Бренд Име:
olaru
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
C-ED24
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден