.

maizhi 4 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка Случај Keyless Фоб За FORD Меркур Работ Избега Експедицијата Flex Фузија Mustang Бик Линколн

maizhi 4 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка Случај Keyless Фоб За FORD Меркур Работ Избега Експедицијата Flex

1972.80
DEN 1756.00 -11 %

Износ
Това е достапна

Не се симне од интернет. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Клучни случај и неисечени копче сечилото само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Не електронски internals. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Пакетот Вклучува : 20 X Копче Школка
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите. Сликата е на вистински производ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Важна Напомена : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи цел
Fitment :
2007-2010 за Ford Работ
2005-2010 за Ford Бегство
2003-2010 за Ford Експедицијата
2001-2010 за Ford Explorer
2009-2010 година за Ford Flex
2007-2005 за Ford Петстотини
2006-2010 за Ford Focus
2006-2010 за Ford Fusion
2005-2010 за Ford Mustang
2000-2010 за Ford Бик
2008-2009 за Ford Бик X
2002-2005 за Ford Thunderbird
2007-2010 за Линколн MKX База Спорт Комунални 4-Вратата
2007-2010 за Линколн MKZ
2006 година за Линколн Zephyr База Седан 4-Вратата
2008-2010 за Mazda Почит
2005-2010 за Живата Маринер
2006-2010 за Живата Милано
2008-2009 за Живата Sable Состојба : 100% Сосема Нова Боја : шоу на слика Копчиња : 4 Копчето за Скролување Празно : Да Логото Налепница : Нема Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема Карактеристики : 1.

Повеќе информации

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Прилагодување:
No
Материјал Тип:
Хардвер
Бренд Име:
MAIZHI
R/C Функција:
без