.

одговара За YAMAHA YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела логото YZF R1

одговара За YAMAHA YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки

1458.72
DEN 1138.00 -22 %

Износ
Това е достапна


Состојба : Нова,Висок Квалитет
Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум
Функција : Проширување & Виткање
Користење на логото : YZF R1
Објектот е лесно да се инсталира без инструкции
Боја : Златна , Црвена , Портокалова , Сина , Титаниум , Сребрена ,Зелена
Fitment :
YZF-R1 2009-2014
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )
пакет : 1 сопирачките и спојката рачката

Повеќе информации

боја:
Армија Зелена, Лаванда, Мулти, Слонова Коска, Кафеава, Златен
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ASDFAAAFF
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Бренд Име:
YANGHUA
Објектот Висина:
2inch
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
2inch
Тип На Објект:
Држела