.

UNY Хривнија Моден Бренд Харди накит Алки Точки Ретро Антички Алка Гроздобер Вљубените Божиќ Подароци за Слободни Брод Нараквици

UNY Хривнија Моден Бренд Харди накит Алки Точки Ретро Антички Алка Гроздобер Вљубените Божиќ Подароци за Слободни

1200.00
DEN 456.00 -62 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
UNY
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
позлата:
Родиум Позлатен
Број На Модел На:
Хривнија BR1740
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
ниедна функција
Компатибилност:
ниедна функција
Внатрешен Дијаметар:
58mm * 50mm
Пол:
Жените Закачам
Стил:
Домот Уникатен И Трендовски Класичен Гроздобер Антички Хривнија
хривнија Тип:
Пролет Openable Закачам
Парична казна или Моден:
моден закачам
позлата:
2 Ѕвонење Позлата Хривнија
Обликот:
Мулти Точки Хривнија
дизајн:
Дизајнер Бренд Инспириран Алки
Outlook:
Фокс Опашка Синџир Трим Мулти Точки Алка Хривнија
Повод Подароци:
Божиќ Роденден Валентин е Ден на Мајката Годишнината Партија Свадба