.

MANILAI Голема Јака Ѓердан Ѓердан Жените Нова Мода Широк Легура Torques Геометриски Изјава Ѓердани Макси Накит CE4346

MANILAI Голема Јака Ѓердан Ѓердан Жените Нова Мода Широк Легура Torques Геометриски Изјава Ѓердани Макси Накит

DEN 431.52

Износ
Това е достапна


Материјал : Алуминиумски
Големина : Периметар : 34.5 см , Висина : 6cm.
Тежина : 100 Грама
Боја : Злато , Сребро.
Пакет : 1pc/1 opp вреќа.
Нашата Продавница Дома :
Продажба На Предмети Линк :
Плаќање :
Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Ви благодариме.
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на нарачката . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !
Уживајте во вашата шопинг!!!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Pendant Големина:
Широк
Број На Модел На:
CE4346
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MANILAI
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Злато , Сребро.
Тежина:
100 Gram
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
Стил:
ѓердан ѓердан
Стилот 1:
голем ѓердан
Стил 2:
изјава ѓердан
Стилот 3:
јака ѓердан
Стилот 4:
лигавче ѓердан
Големина:
Perimeter