.

IEC320 C14 Машки да се зголеми Двојно C13 Женски Y Тип Splitter Продолжување Адаптер 1PCS

IEC320 C14 Машки да се зголеми Двојно C13 Женски Y Тип Splitter Продолжување Адаптер 1PCS

287.52
DEN 264.00 -8 %

Износ
Това е достапна


IEC320 C14 Машки да се зголеми Двојно C13 Женски Y Тип Splitter Продолжување Адаптер
На IEC (C14) на две IEC (C13) продолжување адаптер, почесто се знае како литургија доведе продолжување кабел се користи за напојување на различни електрични апарати како што се PC база единици, монитори, принтери & фотокопир машини и цела низа на други опрема.
ПВЦ конектори sonically заварени да се обезбеди висок квалитет на кабел кој е совршен за дом или канцеларија употреба.

Повеќе информации

Должина на кабел:
Адаптер
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-079