.

1Pcs/многу 140*105mm Нови Гроздобер серија хартија лаптоп весник Дневник Notepad Мемо влошки

1Pcs/многу 140*105mm Нови Гроздобер серија хартија лаптоп весник Дневник Notepad Мемо влошки

DEN 144.00

Износ
Това е достапна


Производ Големина : 140*105mm
Производ материјал : хартија
Тежина : 40g/еез
1lot=1pack=1pcs лаптоп
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Напомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPS-от,DHL,EMS, итн.)
Ви благодариме за вашето внимание!
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето.
Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со Кина Пост, и трае 3-7 работни дена од EMS,UPS-от,DHL,итн.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2. Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

Повеќе информации

Бренд Име:
leaffei
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
Хартија
Страна Обврзувачки Режим:
Крои Обврзувачки
Стил:
Гроздобер
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Број На Модел На:
Q161214Y1
Тип:
Составот Книга
Стил:
Мини
Употреба:
подарок
Внатрешните Страници:
32 Лист