.

Повеќе Да Се Забавуваат ! Надворешноста На Рено Koleos 2017 2018 ABS Пред Магла Светлина Светилка Калапи Покрие Трим 2 Компјутери / Set

Повеќе Да Се Забавуваат ! Надворешноста На Рено Koleos 2017 2018 ABS Пред Магла Светлина Светилка Калапи Покрие

728.64
DEN 634.00 -13 %

Износ
Това е достапна

Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. pls инсталирате внимателно. Се Враќа Политика 1. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат.Моден Авто Трим S Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За "Рено" Koleos 2017 2018 Само (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Вклучени : 2 Buc Инсталиран од страна на 3m лента, 3 M лента на објектот назад. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Сите производи се квалитетни проверени. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
За Рено Koleos 2017 2018
Бренд Име:
lapetus
Име На Модел:
2017 2018
Објектот Ширина:
0cm
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017 2018
Автомобил модел:
За Рено Koleos 2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg