.

Рачни алатки за свиткување цевки Г.С.-1626 Алатка Pex Crimping Алатка Pex фитинг 16-26mm спектар на Свиткување алатка со U и TH умира

Рачни алатки за свиткување цевки Г.С.-1626 Алатка Pex Crimping Алатка Pex фитинг 16-26mm спектар на Свиткување

2541.12
DEN 2414.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Рачни алатки за свиткување цевки Г.С.-1626 Алатка Pex Crimping Алатка Pex фитинг 16-26mm
опсег на Свиткување алатка со U и TH умира
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : механички притисок цевки Клешти
Модел : LY-078
Излез : 3 T
Crimping опсег : 16 Јзу - Јзу 26
Материјал : никел хром легиран челик
Должина : 530mm
Пакет големина : 58*21*5 CM
Тежина : 4 KG

Повеќе информации

Тип:
Рачни Алатки,Клешти
Бренд Име:
ZJMZYM
Пакет:
Кутија
Големина:
58*21*5CM Package
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Г.С.-1626
Примена:
механички притисок цевки Клешти
Број На Производ:
FC621
Име на производ:
механички притисок цевки Клешти
Модел:
Г.С.-1626
Излез:
3T
crimping опсег :
Јзу 16 - Јзу 26
Должина:
530mm
Материјал:
Никел хром легиран челик
Пакет Големина:
58*21*5CM
Тежина:
4KG