.

HotSale За Kawasaki NINJA 650 ER6F EX650R 2012 2013 2014 2015 чад Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур ER-6F ЕКС 650R ER

HotSale За Kawasaki NINJA 650 ER6F EX650R 2012 2013 2014 2015 чад Шофершајбната ветробранското стакло

959.52
DEN 902.00 -6 %

Износ
Това е достапна

Погодни за : За Kawasaki NINJA 650 ER6 F EX650 R 2012-2016 Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Повеќе информации

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
HXMT
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
НИНЏА 650 ER6F EX650R
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Боја:
чад