.

BIOAQUA Лицето за Нега на Око Крем Против Брчки се Отстранат Темните Кругови Навлажнувачки Хидратантен Белење на Зацврстување Око Крем

BIOAQUA Лицето за Нега на Око Крем Против Брчки се Отстранат Темните Кругови Навлажнувачки Хидратантен Белење

90.72
DEN 82.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Анти-Подпухналост,Темно Круг,Анти-Стареењето,Навлажнувачки
Име на производ : Око Крем
НЕТО WT : 15ml
Количина : 1pcs
Употреба Чекори :
1.Пред користење на производ за чистење на лицето
2.Се тркалаат нежно масажа со користење на кожата околу очите, по должината на око кожата, нежно се тркалаат назад и назад 5-10 пати
3.Потоа нежно со прсти на око кожата, да им помогне на апсорпција
1 Buc Око Крем

Повеќе информации

Пол:
Женски
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареење,Анти-Подпухналост,Темно Круг
НЕТО-WT.:
15ml
Број На Модел На:
Други
Состојка:
око крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
2016004102
Употреба:
Око
Тип На Објект:
Крем
Количина:
1pcs