.

Висок Квалитет на Обуката Фитнес ММА Боксер Боксерска Вреќа Кука Виси Спорт Вреќа Песок Удар Удирање Торба Sandbag празни Со Бесплатни Подароци

Висок Квалитет на Обуката Фитнес ММА Боксер Боксерска Вреќа Кука Виси Спорт Вреќа Песок Удар Удирање Торба

1103.52
DEN 1048.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
пакет : 1 парче sandbag(празен) + 1pair боксерска ракавица + 1 ролна страна обвива ( дар)
Answer : ___________________________ Note : pls оставете порака за да ни бојата што сакате ,ако не ви остави порака ,ќе случаен испорака.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Тип:
Sandbag Категорија
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
sandbag боксерски ракавици
боја:
црвена сина војска зелена
Должина:
100cm