.

2017 Нови Породилно Облека пролет/есен Фустан Шарени Туника + Нерегуларни Породилно Облекува Облека За Бремени Жени со висок квалитет

2017 Нови Породилно Облека пролет/есен Фустан Шарени Туника + Нерегуларни Породилно Облекува Облека За Бремени

1152.00
DEN 806.00 -30 %

Износ
Това е достапна


2017 Нови Породилно Облека пролет/есен Фустан Шарени Туника + Нерегуларни здолниште Породилно Облека За Бремени Жени со висок квалитет

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Пролет
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Половината:
Империја
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
2017101
Стил:
Краток
Бренд Име:
Мајк е
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте