.

Луксузна Телефон Случај за HomTom HT16 Случај Мека TPU Силиконски Гел Мат Заштитна Маска Funda Школка Телефонот Назад Случај Покрие Guard

Луксузна Телефон Случај за HomTom HT16 Случај Мека TPU Силиконски Гел Мат Заштитна Маска Funda Школка Телефонот

95.52
DEN 72.00 -25 %

Износ
Това е достапна

Луксузна Телефон Случај за Hom Tom HT16 Случај Мека TPU Силиконски Гел Мат Заштитна Маска Funda Школка Телефонот Назад Случај Покрие Guard
Висок Квалитет Со Силиконска Материјал
100% совршено се вклопуваат за Doogee Homtom HT16
Заштита, како и декорација на вашиот телефон

Повеќе информации

Материјал:
Силиконски TPU
Големина:
for Doogee Homtom HT16
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Armoureagle
Тип:
Торбичка
дизајн:
Геометриски
Карактеристики:
Случај
Компатибилен Бренд:
DOOGEE