.

TIANXINYUE печурка куќа Копчето Scrapbooking Случаен боја Две Дупки дрвени Копчиња,DIY Прибор за Облека

TIANXINYUE печурка куќа Копчето Scrapbooking Случаен боја Две Дупки дрвени Копчиња,DIY Прибор за Облека

144.00
DEN 108.00 -25 %

Износ
Това е достапна

Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Дрвени Големина : Прибл 25x27 mm во дијаметар секоја Дупка : 2 дупки Пакет се вклучени : 50 компјутери/многу Карактеристики : Еко-Пријателски, Нов и висок квалитет. Се користи за многу занает проекти како шиење, плетење, scrapbooking или карта во донесувањето одлуки. Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Повеќе информации

Големина:
25x27mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Лента
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Бренд Име:
TIANXINYUE