.

Hummingbird И Цвет Винил Decal Бања Декоративни Стакло Тоалет Налепници Црна 4WS0090

Hummingbird И Цвет Винил Decal Бања Декоративни Стакло Тоалет Налепници Црна 4WS0090

61.92
DEN 37.00 -40 %

Износ
Това е достапна


-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.
3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5.
Враќање :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4.

Повеќе информации

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Бренд Име:
YOJA
Класификација:
Тоалет налепници
Сценарија:
Тоалет
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
4WS0090
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Налепници:
Toliet Налепници
Големина:
15.3*15.3CM
Is_customized:
YES