.

За Samsung Галакси J5 2015 Случај Тешки Оклопи Тенок Тешко Тешки Гумени Капак Силикон Телефон Случај за Samsung J5 2015 J500 J3Pro

За Samsung Галакси J5 2015 Случај Тешки Оклопи Тенок Тешко Тешки Гумени Капак Силикон Телефон Случај за Samsung

162.72
DEN 127.00 -22 %

Износ
Това е достапна


За Samsung Галакси J5 2015 Случај Тешки Оклопи Тенок Тешко Тешки Гумени Капак Силикон Телефон Случај за Samsung J5 2015 A500 J3 Pro
Направени од високо-квалитетни Материјали.
*Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
*Совршено одговара на обликот.
*Издржлив и перат.
*Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок.
*Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
Над 2 компјутери е prefered ,и ќе се добие колку што е 5% попуст
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.

Повеќе информации

Материјал:
За J5 2015 J500, За Галакси J3Pro
Бренд Име:
Wolkerfly
дизајн:
Обична,Мат,Бизнис,Апстракт,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Карактеристики:
Тешки Оклопи Тенок Тешко Тешки Гумени Капак Силикон Телефон Случај
Големина:
5
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
SJK0831
Compatiable за :
Силикон Телефон Случај за Samsung J5 2015 J500 J3Pro
Функција:
Тешки Оклопи Тенок Тешко Тешки Гумени Капак Силикон Телефон Случај
Продажба:
Трговија На Големо И Мало Dropshipping