.

Формулиран 5 Панели Платно Печатење на Огромни HD Црвената Планета Ѕид Уметност Слика Највисоко оценет За Дневна Соба Сликарство Уметнички дела Cuadros Decoracion

Формулиран 5 Панели Платно Печатење на Огромни HD Црвената Планета Ѕид Уметност Слика Највисоко оценет За Дневна

2553.60
DEN 1302.00 -49 %

Износ
Това е достапна

EMS време на Испорака
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ви благодариме за вас доаѓаат
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. EMS : 7 до 10 дена
Attentiom : Сите Наши Сликарство без рамка,ако сакате рамка кога се купи сликарство во нашата продавница можете да го купите преку овој линк и се сеќавам контактирајте со нас прво да се потврди големината и цената. Ние само брод да се потврди цел адреси.
започнете
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Големина size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1)
size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
3) Ако може да се'т работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Кина Пост Воздух Mail
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Повеќе информации

боја:
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
C0930
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Слика Поддршка База:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Слика Водоотпорен:
Yes
Слика Стил:
Модерната Ѕид Уметност слика
Picure Материјал:
зелено мастило печатење на платно
Со Рамка или не?:
ПЛАТНО САМО(КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ВРАМЕНИ ОНИЕ)
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Дома декорација:
Дневни Соби, Спални Соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели, Ресторан
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ