.

CAOWANG CW6121 Мултифункционален Ѕид Ритам Машина за Сечење Ѕид Ритам Машина Ѕид Chaser Машина За Тули, Мермер Гранит

CAOWANG CW6121 Мултифункционален Ѕид Ритам Машина за Сечење Ѕид Ритам Машина Ѕид Chaser Машина За Тули, Мермер

DEN 18403.68

Износ
Това е достапна

Сечење на Длабочина : 22-40mm
Примена : Метал Видов
Номинална Напон : 220 V
Сечилото Дијаметар : 121*20*1.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса на alibaba е точно.
За пост воздух mail превозот
A. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.6 kg
Купувачите Мора да се прочита
Тарифни & Царинење забелешка
А Продавачот е одговорноста е само продажба и превозот, за царинење прашање, ние не се во можност да ја преземе контролата
Б. Но не влијае на датумот на породување, ќе безбедно да пристигнете во 5-7 дена
Информации за исплата
Ние прифаќаме Alipay ,Плаќаат пал и Плаќање
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена Превозот Инструкции
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор).
Откако уплата ве молиме овозможи 48 часа за испраќање на нарачката. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.9 мм
Фреквенција : 50 Hz
Димензии : 480*200*160mm
Извор На Енергија : Производство На Електрична
Видов Тип : Кружни Пили
Број на модел : CW6121
Тежина : 6.
ДОМАШНА ИСПОРАКА Е ПОДДРЖАН ВО СЛЕДНИВЕ ЗЕМЈИ
EMS изразат испорака обично трае 7-15 работни дена во зависност од тоа во Која земја се доставени до. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени за Контакт Услуга
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа
Било каков проблем, ве молиме оставете порака за лесно контакт
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Сечење Ширина : 15-30мм
Max.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. 3-5 работни дена за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . во Најголем дел од времето ќе пристигнат на време, но ако постојат непредвидени околности, ние сме во состојба да го контролираат, ве молиме да се разбере
За Изразат Испорака на производите
А во Зависност од промени во политиката на конкретна компанија, Па ние ќе го избере најмногу економски експрес испорака, по Случаен избор од страна на DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от . Повратни Информации Од Корисниците
Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Купувачот мора да ги преземе бесплатно на било трошоци предизвикани од царинење задоцнување.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CW6121
DIY Материјали:
Облицовка