.

Многу 10pcs LTE, 4G 3G внатрешна антена вграден модул антенски 2dbi IPX IPEX конектор НОВИ трговија на големо брзо брод

Многу 10pcs LTE, 4G 3G внатрешна антена вграден модул антенски 2dbi IPX IPEX конектор НОВИ трговија на големо

DEN 988.32

Износ
Това е достапна


10pcs LTE, 4 G 3 G внатрешна антена вграден модул антенски 2dbi IPX IPEX конектор НОВ Детален Опис на Производот
Тип : 3 G 4 G LTE вграден-антена
Фреквенција : 700-2600 Mhz
V. S. W. Р
Превозот Термини :
-Предмети ќе бидат shippe од Сингапур Пост рок од 3 дена по исплата потврда.
-Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви сакаат express , ние ќе ви цитирам точната цена.
-Нормална испорака на повеќето земји е 15-20 работни дена,ако сте од Шпанија,Brizal, Италија или други далечински земји, испораката може да биде подолг,понекогаш се повеќе од 30 дена.
-Меѓународна купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локални даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да купите.
Пакување Состојба :
1. Сите предмети се 100% сосема нов
2. Сите предмети ќе бидат проверени & тестирани сите функции пред да објавувате за вас.
3. "Превозот Известување" ќе биде испратена до купувачот по ставка испраќаат по е-пошта.и да се обезбеди следење на број за вашиот референца.
Производ Гаранција :
1.Сите наши производи доаѓа со 30 дена гаранција. Ве молиме, известете нè рок од 7 дена откако ќе се примени на објект и се најде функцијата на дефект.
2.Купувачот треба да се вратат на објект за замена на свој трошок. Објектот се врати со оригинално пакување на состојбата со регистрирате mail и ние ќе го замени на нови една за вас веднаш.
3.Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај.
4.Pls не Понуда или Купи, ако не ги прифати нашите услови & услови.
Повратни информации :
Postive повратни информации е многу поважно да нашите продавачи,па ве молиме да ни остави позитивен фидбек кога сте задоволни со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било незадоволство за нашите објекти. Ние ќе најде начин да ги реши сите проблеми
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во работни денови.
Ви благодариме за наоѓање на нашите песни и уживаат во шопинг.

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
IPX
Фреквенција:
700-2600Mhz
Добивка:
2dBi
Конектор тип:
IPX
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
stype:
вграден-во антенски
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,4g 3g модем
Пол:
Женски