.

Grey10mm*30m Синтетички Јаже,Брод Крик Кабел,Kevlar Јаже,Спектри Јаже,Крик Јаже со G70 Кука

Grey10mm*30m Синтетички Јаже,Брод Крик Кабел,Kevlar Јаже,Спектри Јаже,Крик Јаже со G70 Кука

DEN 5545.92

Износ
Това е достапна

Grey10mm*30m Синтетички Јаже,Брод Крик Кабел,Kevlar Јаже,Спектри Јаже,Крик Јаже со G70 Кука Големина : 10мм*30m Боја : Сива Делови : кука,напрсток,sleeve,повлечи како слика Brength Сила : 15000lbs На Кука може да се ослободи од или се инсталира на лесно. 1)ако ви треба некои единици,тогаш превозот цената е пониска,единицата трошок, исто така, ќе бидат пониски,па кога ќе треба повеќе од 4pcs,ве молиме додадете мојот trademanager за понатаму да се дискутира за тоа. 2)Нашите боја обично имаат сина,црвена,зелена,портокалова,жолта.розева боја,црна,сива,може да се купи се меша бои. ние може да произведе како на вашите барања во врска со дијаметар и должина. 3)ако ви треба листа цена,ве молиме пратете ми порака,јас ќе ви испрати нашата редовна цена листата. 4)ние снабдување со најдобра услуга и конкурентна qality,со нетрпение очекувам да се има соработка со вас. 5)Ние може да asure нашиот квалитет,исто така, ве молиме да го купат,ние веруваме во вас, ќе ги задоволи се со тоа. 6)Ако сакате да се препродава на нашите производи,ве молиме да ни ги испратите пораки,ние ќе ви ги даде wholeseller цена.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Име На Модел:
10мм
Објектот Тежина:
2.3kg
Објектот Должина:
30m
Материјал Тип:
uhmwpe
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО