.

Irisshine i06 жените види подарок дама девојка бренд на луксузни Duoya Нов Цвет Популарни Кварц Види Хривнија Жените се Облекуваат за промет на големо

Irisshine i06 жените види подарок дама девојка бренд на луксузни Duoya Нов Цвет Популарни Кварц Види Хривнија

132.00
DEN 119.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Irisshine i Z727 Дама девојка го гледа Часовникот бренд на луксузни подароци Жешка Жени Кожа се Види Тоа Не е Важно, јас Сум Веќе доцна Watche
Duoya Бренд 2016 Година Нови Часовници Жените Цвет Популарни Кварц Се Види Луксузно Хривнија Жените Се Облекуваат Дама Подарок Цвет Скапоцен Камен Рачен Часовник
Функција :
Бренд : Duoya
Пол : Жените
Sytle : Мода обичните
Бендот материјал : кожа
Dial пердув : Златен dial
Dial одбор дијаметар : 3.1 cm=/1.3 инчен
Рака должина : 50cm=19.7 инчен ширина : 0.8 cm=0.31 инчен
Thinkness : 2cm=0.78 инчен
Тежина : Околу 25g
Бои : види на сликата
Пакет содржина : 1 x Вистински DUOYA Види
Трговија на големо е поддржана,сите бои се во акции,ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Зглоб Види(без мало пакет)
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга. Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден!
Топло Совети :
При купување на стоки,ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски број,ќе испрати до вас, како е
Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет види,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .

Повеќе информации

Бренд Име:
Duoya
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
00mm
Функција:
Отпорен На Вода,Ниту Еден
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
00mm
Бендот Должина:
50cm
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Никој
Dial Дијаметар:
31mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
Y5896
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло