.

3pcs/set Солидна 925 Фунта Сребро и Природни Гранат,PeridotAmethyst Камења Оџакот Прстен

3pcs/set Солидна 925 Фунта Сребро и Природни Гранат,PeridotAmethyst Камења Оџакот Прстен

DEN 2304.00

Износ
Това е достапна


Објектот состојба : направен по нарачка
Боја и Дизајн : блесок заврши како слика,
Материјал : цврсти 925 фунта сребро,4.0 mm*4 MM аметист и 6mm природни гранат, 5mm*5mm природни peridot.
Печат : 925
Прстен Големина(НИ Големина) : љубезно selectly големина од над паѓачката листа.
Бендот Ширина : 2.0 mm
Рачно Изработени Мајстор : Chenhongyin
Пакет : убав подарок кутија за слободни
Нето тежина : околу 6.5 грама

Повеќе информации

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12, 12 и поголем, 12.25, 12.5, 12.75, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Капка Вода
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта