.

ABS школка 4 led автомобил rear view camera со 5 автомобил следење на Kia К2 Рио hatchback ceed 2013 за Hyundai Solaris(verna) hatchback

ABS школка 4 led автомобил rear view camera со 5 автомобил следење на Kia К2 Рио hatchback ceed 2013 за Hyundai

1813.92
DEN 1542.00 -15 %

Износ
Това е достапна

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
5" колор TFT LCD автомобил екранот следење
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екран : 5 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 5 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Многу го цениме за вашиот очекувајте .

Повеќе информации

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
BARCEEN
Име На Модел:
JF-MN01
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Тежина:
550g
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
14*16*7
Резолуција:
800*480
Функција:
автомобил камера и монитор
вода-доказ:
IP 69K
Ноќ визија:
Yes
Шок-Доказ:
Yes
Екранот:
LCD
сензор на слика:
ccd
Следи Големина:
5
Школка Материјал:
Пластични
Сместување:
Во Цртичка