.

Пластични нето ролери машина колачиња печење алатки пица пита hemming ролери машина

Пластични нето ролери машина колачиња печење алатки пица пита hemming ролери машина

201.60
DEN 183.00 -9 %

Износ
Това е достапна


Пластични нето ролери машина колачиња печење алатки пица пита hemming ролери машина
Материјал : еколошка храна одделение ABS пластика
Големина : ролери дијаметар : 4.5 cm
ширина : 12cm
матични должина : 14cm
Тежина : 105 g/set
Употреба : се додека тестото нежно се тркалаат тесто, ќе се намали во мрежа, уредно и убави
0.9

Повеќе информации

боја:
Беж
сертификација:
CIQ,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип:
Тесто Секачи
Комплет Број:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
MM0000296
Материјал:
Пластични
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Категории на производи:
Влечење на нож
Материјал:
ABS Пластика
Големина:
12cm x 14cm
Ролери големина:
4.5 CM дијаметар