.

Отворено Еден Слој Жените Пешачење Јакна Пешачење Облека Пролет, Есен Windbreaker Водоотпорен Јакна Риболов Облека

Отворено Еден Слој Жените Пешачење Јакна Пешачење Облека Пролет, Есен Windbreaker Водоотпорен Јакна Риболов

2256.00
DEN 1354.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Драги Пријатели, оваа јакна и за жените и мажите, овој линк е за жените, ве молиме не се тоа.
Следните ling е за човекот.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Windproof
Материјал Технологија:
WindStopper
Обвивка Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Љубовници
Тежина:
800g
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Бренд Име:
CavalryWolf
Материјал:
Полиестер
Име на производ:
ски јакна дожд јакна руно јакна softshell јакна мажи
Други:
отворено јакна риболов јакна softshell јакна
Точка Бр.:
5215-2