.

20MM 50pcs Микс Модели Популарни Дрво Полн Цвет Дрво Круг Копчето за Шиење Додатоци Украсни Копчиња DIY Scrapbooking Занает

20MM 50pcs Микс Модели Популарни Дрво Полн Цвет Дрво Круг Копчето за Шиење Додатоци Украсни Копчиња DIY Scrapbooking

DEN 119.52

Износ
Това е достапна

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Материјал : дрво
Големина : 20mm
Боја : Како на сл
Количина : 50pcs/многу
Употреба : DIY Scrapbooking Занает, birthday (роденден)/празник-карта во донесувањето одлуки, децата подарок, шиење, лакови за коса/клипови,Мобилен телефон деко,рамка др. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
H499
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој