.

Висок Квалитет!2 парчиња 7507 BAU15S PY21W 1156 Canbus Кри Чипови 50W LED (Жолто) Пред се Сврти/Индикатор Бајонет Светилки Автомобил Дел Светилки

Висок Квалитет!2 парчиња 7507 BAU15S PY21W 1156 Canbus Кри Чипови 50W LED (Жолто) Пред се Сврти/Индикатор Бајонет

1555.20
DEN 1244.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Бесплатен Превозот 2 парчиња 7507 BAU15 S PY21 W 1156 Canbus Кри Чипови 50 W LED (Жолто) Пред се Сврти/Индикатор Бајонет Светилки Автомобил Дел Светилки
Постојана Валута LED Драјвер Transforer Со заштита од преоптоварување
Краток спој заштита и во текот температура заштита Напон : 12v AC/DC Боја : Жолта/Портокал/amber Led чип : 10*5w кри HP чип потрошувачка на Енергија : 8w(бела); 6w(црвено,жолто) Brightness : 600 LM Liftspan : 65,000 часа Употреба : копија светлина, обратна светлина, опашка светлина, од страна на светлина, светилки drl и др.
Примерок Слики :
Испорака :
1>.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.
2>.Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Гаранција&Враќање :
1>.Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти.
1>.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Многу благодарам!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
50W
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Напон:
12V
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Led Чип Производител:
Кри
Напон:
12-30V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Тип Socket:
1156
За Автомобил Светилка:
Кочница Светла