.

Најдобар квалитет на Податоци компјутерска мрежа, систем за брз приклучок за RJ45 LP24 авијација воздух приклучок за штекер IP67 водоотпорен

Најдобар квалитет на Податоци компјутерска мрежа, систем за брз приклучок за RJ45 LP24 авијација воздух приклучок

DEN 432.00

Износ
Това е достапна

Најдобар квалитет на Податоци компјутерска мрежа, систем за брз приклучок за RJ45 LP24 авијација воздух приклучок за штекер IP67 водоотпорен
Ве молиме оставете порака на модел или спецификациите сакате кога ќе купите нашата енкодер ,сензор или други производи .
Или можете да испратите барање за нас пред место цел . Инаку ќе го испратите модел имаме во акции автоматски .

Повеќе информации

боја:
Влакна pulg andsocket, Влакна pulg, Влакна socket
Бренд Име:
CALTSensoR
Број На Модел На:
LP24
Место на Потекло:
Копното кинески
Тековниот Тип:
Висок Напон
Приклучокот функција:
Се спречи истекување приклучок