.

ПРЕКРАСНИ БАЈКА Мода Нерѓосувачки Челик Свадба Накит Минималистички Златна Боја Бакар Прстени За Жените Гроздобер Лист Прстени BFF Подарок

ПРЕКРАСНИ БАЈКА Мода Нерѓосувачки Челик Свадба Накит Минималистички Златна Боја Бакар Прстени За Жените Гроздобер

86.40
DEN 69.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Број На Модел На:
Прстени
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Моден Прстен
Метали Тип:
роуз злато позлатен
Функција:
свадба додатоци
Повод:
ангажирање прстен
Стил:
панк прстен
боја:
Злато Позлатен / Сребрена Позлатен / Розово Злато Позлатен
Пол:
жените прстени
Материјал:
Бакар Прстени
експрес:
Бесплатен Превозот Над $5
Is_customized:
Personalized Name Rings
MOQ:
Dropshipping Жените Прстени
Облик/ Шема:
лист прстен
Метали Тип:
Platinum Прстени