.

Yilong 5'x7' Црвена боја едноставен дизајн рака заврзана килими свила persain килим за продажба (LH798A5x7)

Yilong 5'x7' Црвена боја едноставен дизајн рака заврзана килими свила persain килим за продажба (LH798A5x7)

168000.00
DEN 117600.00 -30 %

Износ
Това е достапна

Yilong 5'x7' Црвена боја едноставен дизајн рака заврзана килими свила persain килим за продажба (798 A5x7)
Килим Бр. LH798 A5x7
Занаети Рака заврзана
Материјал S ilk
Големина 5ft x 7ft (152cm x 213cm)
Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услуга
Плаќање Онлајн плаќање или Т/T, Western Union, Paypal, итн.
Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли/м 2 )
* Рачно изработени Свила Тепих Фотографии * Оваа свила килим е 100% handknotted. Производство на време : Околу. 7 месеци. Овој килим е направен од казна свила. Големина : 5ft x 7ft (152cm x 213cm) ве Молиме да го видите прекрасниот дизајн и живописни бои. Ве молиме погледнете го убаво класичен дизајн. Ве молиме погледнете го густа назад на овој килим.
~ Ние сме фабрика!
~150 години историја; 9000 ткајачки ~
~ Ова тепих прикажана тука е во парк!
~ Ние можеме да брод за вас денес!
* Како ги Направи овие Прекрасни Свила Килим *
100% Направени од страна на Страна, Јазол од Јазолот Трпеливо
* Клиентот посети Yilong *
Yilong има продаваат рачно изработени свила тепих на над 60 земји во светот.
* Пакување и Испорака *
Валани за мали димензии килим, Укината за големи димензии килим; Бесплатен превозот
- FAQ / Ние сме секогаш во вашата УСЛУГА -
1.Плаќање Корисниците може да направи плаќање преку Aliexpress онлајн. Исто така, ја прифати Т/T) или Western Union.
2. Превозот Обично ќе брод на килим од DHL/UPS/Федекс/ТНТ експрес со бесплатен превозот, ова е врата до врата брза испорака услуга, пристигнуваат од целиот свет во рок од 5 - 9 дена.
3. Царина Царинска фактура ќе биде напишан со мала вредност, поголемиот дел од времето нема царина потребно. Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.
4. Враќање Врати се прифати, ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето килими. Ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да започнеш враќање, ви благодариме!

Повеќе информации

Големина:
152cm x 213cm
Материјал:
100% Свила
Употреба:
Кат,Молитва,Хотел,Дома
Број На Модел На:
LH798A5x7
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
YILONG
дизајн:
Персискиот
Функција:
Против Пролизгување
Техника:
рака заврзана
тепих квалитет:
230 линии; 367kpsi (570,000 јазли/m2)
Големина:
5ft x 7ft (152cm x 213cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот килим
Карактеристично:
Перат рака заврзана килим
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо