.

10PCS Водоотпорен автомобил со крајот конектори автомобил block конектор DJ7028-1.5-21

10PCS Водоотпорен автомобил со крајот конектори автомобил block конектор DJ7028-1.5-21

DEN 647.52

Износ
Това е достапна


UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Ви благодариме!^_^.
Плаќање
1.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.
Белешки
1.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се Враќа&Гаранција
1.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.

Повеќе информации

Број На Модел На:
DJ7028-1.5-21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
Женски