.

жените се види Мода VINOCE Бренд relogio Луксузни Жените Секојдневен часовници водоотпорен види жените мода се Облекуваат види

жените се види Мода VINOCE Бренд relogio Луксузни Жените Секојдневен часовници водоотпорен види жените мода

5136.00
DEN 2619.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Dial Дијаметар:
26mm
Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
19CM
Бендот Ширина:
15mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
6mm
Број На Модел На:
V6270
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените