.

Нови Жените Мода Секси Топло Лето Camisole Намали Градник Капчиња Ремени Завој во облик на Bustier Сечење на Врвот

Нови Жените Мода Секси Топло Лето Camisole Намали Градник Капчиња Ремени Завој во облик на Bustier Сечење на

136.32
DEN 109.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Опис
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Бела,Црна
Големина : Една Големина
Материјал : Модални
Sleeve Стил : Без Ракави
Пакет Содржи : 1 Компјутер Секси Жени Се Намали Градник Сечење На Врвот
Answer : ___________________________ Note : Како големина се мери од страна на самите себе,тоа може да се 1-3cm грешка,се надевам дека ќе може да го разбере!
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати. ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/"
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LNRRABC
Број На Модел На:
Тенкови & Camis
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот