.

500pcs Мека Гума Мат Часовник Движење Додаток DIY Часовник колекции

500pcs Мека Гума Мат Часовник Движење Додаток DIY Часовник колекции

DEN 1915.20

Износ
Това е достапна


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Големина на : Внатрешен дијаметар 8мм,надворешен дијаметар 28mm,дебелина 1mm Материјал : R ubber Нето Тежина : 620g/500pcs Место на Потекло : Guang Dong Кина (Копно) Функција : h elp движење тесни со часовникот dial Пакување : Безбеден и едноставен пакување Карактеристики : мека Користи за : Prepair оригиналниот часовник,DIY часовник Производ Фото Инструкции за инсталација
Место на мат во движење завртка како слика покажува Квалитет и Услуга 100% Гаранција за Квалитет 100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и слободни врати превозот ако објектот не е како што е опишано 48-Часовен Испраќање 48-часовен испраќање на нарачката по Aliexpress потврди плаќање освен државни празници Escure вашите исплати онлајн Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Повеќе информации

Број На Модел На:
090
is_customized:
Yes