.

Мозокот Мраз 3D Мувла Силиконски Калап Торта Машина Алатки Мраз Калапи Крем Мувла Готвење алатки Алатки 08080

Мозокот Мраз 3D Мувла Силиконски Калап Торта Машина Алатки Мраз Калапи Крем Мувла Готвење алатки Алатки 08080

DEN 145.92

Износ
Това е достапна


Материјал : силикон
Торта алатка тип : габи Пакет се Вклучени : 1pcs
Боја : автоматски
Превозот :
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2.Имаме добра соработка со превозот на компанијата.Се проценува дека пристигнување време aboout 25~60 работни дена. (не се вклучуваат во недела и во сабота), Бразил понекогаш може да треба 90 дена. Повратни информации : 1. stomer задоволство е многу клучно значење за нас. 2.Како вашите повратни информации е навистина важен за нас,и ние сме преживеале со вашето задоволство, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што побрзо. Ние ја изразиме нашата благодарност за вашите секој позитивен коментар. 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Негативни feeback не реши ништо. Вашето задоволство е мојата движечка сила да се движи далеку.

Повеќе информации

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
08080
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Алатки