.

Вистински Кожа Мажите Ранец Патент Стил Браун Лаптоп Ранец Топла Студент Училиште Ранец Мажите Патна Торба LI-1737

Вистински Кожа Мажите Ранец Патент Стил Браун Лаптоп Ранец Топла Студент Училиште Ранец Мажите Патна Торба

8340.48
DEN 4587.00 -45 %

Износ
Това е достапна


100% Вистински Кожа Мажите Ранец Патент Стил Браун Лаптоп Ранец Топла Студент Училиште ранец Мажите патна Торба
Материјал : Cowhide вистинска кожа
Можеби големина има 1-2cm грешка бидејќи различни мерење начин

Повеќе информации

Големина:
43cmx31cmx13cm
Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Бренд Име:
FORUFORM
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Број На Модел На:
жени мажи вистинска кожа ранец shool патни торби
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Објектот Тип 1:
вистинска кожа ранец
Објект Од Тип 2:
првиот слој cowhide училишниот ранец
Објектот Тип 3:
повик патни торби
Големина:
43cmx31cmx13cm