.

Најдобар Квалитет МОЖЕ да Клип Целосна Чип V169 AN2135SC AN2136SC Автомобил Дијагностички Интерфејс со Мулти-Бесплатен Превозот Јазици

Најдобар Квалитет МОЖЕ да Клип Целосна Чип V169 AN2135SC AN2136SC Автомобил Дијагностички Интерфејс со Мулти-Бесплатен

DEN 7680.00

Износ
Това е достапна

Ажурирање од страна на CD-то
4.Ние ќе целосна наплата тебе ,на приемот на објектот во првобитната состојба и сите компоненти и сите додатоци се вклучени .НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ.
Ние ќе бидеме онлајн :
8 : 30 a. Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку DHL Fedex ПРОЗОРЦИ и ЕМС,10-60 дена преку сингапур ПОСТ воздухопловната да се во светот. Компјутерски тест
3.ЧЕМПРЕС чип работи повеќе стабилно и трае подолг Живот
3.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат назад од денот таа е примена .Превозот цена ќе се носат од страна на двете продавачот и купувачот на половина .Ние можеме да брод на сите земји низ светот. Широк Систем Покриеност : МОТОРОТ, автоматскиот менувач менувањето, клима систем, СРС, ABS, ASR, MPL, ГМ, IMMO, KEYZESS ОДИ систем, OBD-јас сум и така натаму
Оперативен Систем : Windows XP и Win7
Користење на совет : немојте да ја Размонтираат Покрај Телото Себе си, Или Ние Нема да бидеме Одговорни за Поправка
Може да Клип за "Рено" Функција :
1.Ве молиме НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove проблем. Multimeter
ПХБ се Прикаже :
Објектот Се Прикаже :
Скенирање нашите QR Код, направи цел насекаде и во секое време, преку мобилен телефон
1. Видете ги сите информации во врска со возилото
2. Автоматски тест на сите компјутери
4. Airbag тест
5.
Answer : ___________________________ Note : Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и дестинација на царинската управа. Antipollution
9. Физички мерења
8. Со ист квалитет чип ЧЕМПРЕС AN2135 SC или ЧЕМПРЕС AN2136 SC, тоа ќе биде испратена по случаен избор.Најновата Верзија На Софтвер : V169
Топ 5 Причини за да се Добие Може да Клип за "Рено" :
1.Сите предмети ќе бидат Testeded во РЕД пред да се испрати. По ДВЕТЕ на Продавачот и купувачот се откажал трансакција или спор од aliexpress
4.
МОЖЕ да Клип V169 за Рено Дијагностички интерфејс со Целосна Чип AN2135 SC AN2136 SC Мулти-Јазици
Зошто да се избере нашиот може да клип?
1.

Повеќе информации

моќност:
5w
Објектот Ширина:
12inch
Објектот Висина:
5inch
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот Должина:
21inch
Име На Модел:
може да клип
Напон:
12v
Бренд Име:
cwobdii
Тип На Објект:
Моторот Аналитичар
Објектот Тежина:
1.3kg
Хардвер Верзија:
може да клип
Верзија На Софтвер:
v169
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
No
Специјални Функции:
Адаптер
Тип Име:
може да клип
Бесплатен превозот :
Yes
квалитет:
најдобар квалитет
Бесплатни Гаранција:
1 година
време на испорака:
Во рок од 2 работни дена