.

2018 Нова Слатка Лолита Блуза Посочи Петар Пан Јака Фенер Риза Ракав за Жени

2018 Нова Слатка Лолита Блуза Посочи Петар Пан Јака Фенер Риза Ракав за Жени

1919.52
DEN 1728.00 -10 %

Износ
Това е достапна


2017 Нова Слатка Лолита Блуза Посочи Петар Пан Јака Фенер Риза Ракав за Жени
* Супер убаво три четврт ракави дизајн со прекрасна чипка возбудува
* Блуза само
* дебела chiffon, погоден за пролет, есен и зима Блуза Големина во CM Големина Должина Биста Половината Рамо XS 57 82 66 35 S 58 86 70 36 M 59 90 74 37 L 60 94 78 38 XL 61 98 82 39 XXL 62 102 86 40
Вистински Фотографии
Испорака
1.Подготовка на Време : ние треба 5-7 работни дена за да се подготват својата цел пред бродот надвор.
2.Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е посебен од времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање & Размена Политика
Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе го добие вашиот пакет.
Ако сте го добиле на предмети кои не се нарачани од вас, ве молиме да земете некои слики и да го покаже на нас ПОБРЗО, ние ќе ја вистинската личност за вас immediatly.
Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина но не може да се откаже особено за една големина објект бидејќи имаме предвид специфична големина мерење покрај нив. Една големина ставка не е одговара за сите.
Повратни Информации Политика
Ние ќе ви понуди позитивни повратни информации откако уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации. Ние гарантираме дека ќе ви даде задоволително решение.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Петар пан Јака
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Број На Модел На:
536977958046
Пол:
Жените