.

2 парчиња Висока Моќност Засилувач Одбор Алуминиум Топлина Мијалник 99*45*480mm Индустриска Моќ Радијатор 8ММ Дебели дното густа заб Алуминиум

2 парчиња Висока Моќност Засилувач Одбор Алуминиум Топлина Мијалник 99*45*480mm Индустриска Моќ Радијатор 8ММ

7200.00
DEN 6624.00 -8 %

Износ
Това е достапна


Превозот
1.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.
Обичај
1.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,благодарам (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) 2 парчиња/многу Висока моќност засилувач плоча алуминиум топлина мијалник 99*45*480mm индустриска моќ радијатор 8ММ Дебели дното густа заб алуминиум Должина е 480mm
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Heatsink
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
99*45*480mm Индустриска Моќ Радијатор
Фан Големина:
99*45*480mm Индустриска Моќ Радијатор