.

1 BUC TDI Пред Автомобил Амблем за Голф Passat Поло Touran TDI Автомобил Решетка Решетка Значка Автомобил Стил

1 BUC TDI Пред Автомобил Амблем за Голф Passat Поло Touran TDI Автомобил Решетка Решетка Значка Автомобил Стил

326.40
DEN 294.00 -10 %

Износ
Това е достапна


TDI Пред Автомобил Амблем за Голф Passat Поло Touran TDI Автомобил Решетка Решетка Значка
100% Сосема Нов
Материјал : Хром + ABS Пластика
Големина : 84mm×30мм×6mm
Пакетот вклучува : 1pc

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Бренд Име:
XLSYDLSD
Објектот Дијаметар:
8.4cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
8.4cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Други 3D Налепница
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Објектот Висина:
0.6cm
Име На Модел:
Решетката bage
Пакување:
Доаѓа Спакувана