.

Yetaha 10Pcs 6 Инчен 150mm Мека Микрофибер Автомобил Шанса Полирање Апликатори Влошки Пена Сунѓерот Чистење Влошки За Автомобил Мие со Детали

Yetaha 10Pcs 6 Инчен 150mm Мека Микрофибер Автомобил Шанса Полирање Апликатори Влошки Пена Сунѓерот Чистење

616.32
DEN 432.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Мека Текстура.
Се користи за автомобил полски/восок applicators.
Материјал : Микрофибер.
Дијаметар : 150mm/6 инчен,
Дебелина : 20mm/0.8 инч.
Боја : Сина. Пакет Листата :
10 x Сина Microfibre Влошки

Повеќе информации

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Бренд Име:
Yetaha
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Микрофибер
Објектот Дијаметар:
6inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Се користи за автомобил полски/восок applicators.
боја:
Сина
Дебелина:
20mm/0.8 инч.