.

38150 S84 A51 Висок квалитет на Ѕвонење Забелешка Рог 110dB 38150S84A51 За Хонда Спогодба 38150-S84-A51 Ниска & Висока 2 Компјутери

38150 S84 A51 Висок квалитет на Ѕвонење Забелешка Рог 110dB 38150S84A51 За Хонда Спогодба 38150-S84-A51 Ниска

DEN 1728.00

Износ
Това е достапна


Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи. е прифатена . Исто така, стр закуп потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите. сад 7-12 дена 10-15 дена 12-20 дена 3-5 дена Канада 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 4-6 дена Австралија 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 5-7 дена руската Федерација 7-12 дена 20-30 дена дена 12-20- Велика Британија 7-12 дена 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Европа - 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Азија - 8-20 дена 12-20 дена 2-4 дена Блискиот Исток - 20-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Јужна Америка - 25-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Африка - 30-40 дена 20-25 дена 8-12 дена
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта , ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас.Ви благодариме за разбирањето! Како да Контактирате со нас ?
Било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно. Како western union,Телеграфска трансфер.
По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена :
Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ве молиме да ни даде можност да ви помогне да го решите проблемот пред да ја напушти која и да неутрален или негативен фидбек или отворен спор на сајтот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Мулти-тон & Claxon Рогови
Модел Година:
-
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
standrad
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
5cm
Специјални Функции:
авто рог
Бренд Име:
ccqap
Објектот Дијаметар:
4cm
Име На Модел:
38150-S84-A51
Напон:
12v, 12V
Тип:
авто рог
Материјал:
Железо, Железо
автомобил се направи:
За Хонда
OE БР.:
Големина на:
ОЕМ standrad големина
гаранција:
1 години
квалитет:
Висок квалитет
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред
Состојба:
Нови