.

Мотоцикл cnc Алуминиумска Рамка Несреќа Влошки Мотор Случај Лизгачи Заштитник За BMW S1000RR 2010 2011 2012 2013 2014 2015

Мотоцикл cnc Алуминиумска Рамка Несреќа Влошки Мотор Случај Лизгачи Заштитник За BMW S1000RR 2010 2011 2012

DEN 3743.52

Износ
Това е достапна


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 11.99 /парче US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : CNC Алуминиум Количина : еден пар
Бои : црна
Лесно да се инсталира,
Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.
Fitment : За BMW S1000 RR 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Пакетот Вклучува :
Еден пар (Лево и Десно)мотоцикл рамка лизгачот
Производи покаже :
Answer : ___________________________ Note :
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор.
Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки. Ние ќе ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро.

Повеќе информации

боја:
Црна
Бренд Име:
LANQIAN
Име На Модел:
RH-FS-BM065
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
745g
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
мотоцикл рамка лизгачот
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Употреба:
мотоцикл рамка лизгачот
боја:
Црна
Fitment:
За BMW S1000RR 2010-2015
Производство место:
Гуангжу,Кина