.

Евтини Оригинални Проектор Светилка DT00841 со Станбен за Здраво тачи CP-90X/CP-900X/CP-960X/CP-6680X CP-X201

Евтини Оригинални Проектор Светилка DT00841 со Станбен за Здраво тачи CP-90X/CP-900X/CP-960X/CP-6680X CP-X201

4080.00
DEN 3876.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Евтини Оригинални Проектор Светилка DT00841 со Станбен за Здраво тачи CP-90 X/CP-900 X/CP-960 X/CP-6680 X CP-X201
Poduct спецификација
Бренд Име :
Geying
Број На Модел :
DT00841
Тип На Сијалица
NSHA 220 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
HITACHI CP-90 X/CP-900 X/CP-960 X/
CP-6680 X/CP-X201/CP-X206/CP-X301/
CP-X306/CP-X401/CP-X450/CP-X467/CP-WX410/ ED-X31/DE-X33
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Цел количество :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Paypal, T/T, Western Union
Производ Слика
Нашите услуги
1. Оригиналниот светилка модул(НП)
2. Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3. Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4. Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
5. Далечински Контроли за сите брендови.
6. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн. Компанијата информации Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор светилка/замена проектор светилка веледрогерија во Кина. Снабдување со оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција на оригинални светилка. Основана е во 2005 година, Geying Electronics Co.,Ltd имаат брзиот развој во тие години врз основа на проектор центар за одржување. ние се прошири на пазарот, не само во татковината, но, исто така, Југоисточна Азија, Западна и Источна Европа, Блискиот Исток и др. За да се задоволат различните cutomers' треба, ние исто така нудиме кина-направени компатибилен проектор светилка и проектор сијалица за сите брендови со 90-ден гаранција,оригиналниот со 180 дена гаранција. Со богат акции, 10 години искуство , силен технички тим и добар по продажба на услуги, ние имаме целосна доверба да биде вашиот најдобар избор како Кинески проектор светилка снабдувач. Добредојдовте да преговараат и да соработуваат.

Повеќе информации

Број На Модел На:
DT00841
Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
DT00841
Тип На Сијалица:
NSHA 220W
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
ЗДРАВО ТАЧИ CP-90X/CP-900X/ CP-6680X/CP-X201/CP-X206/CP-X301/ CP-X
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална цел количина:
1 Парче
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата