.

YAQUICKA 2 парчиња Шведска Знаме Автомобил Фендер Страна Крило и Опашката Багажникот Амблем Тело Стил Значка Налепница За Volvo XC60 XC90 C70 V60 S60 итн

YAQUICKA 2 парчиња Шведска Знаме Автомобил Фендер Страна Крило и Опашката Багажникот Амблем Тело Стил Значка

388.32
DEN 353.00 -9 %

Износ
Това е достапна


2 парчиња Шведска Знаме Автомобил Фендер Страна Крило и Опашката Багажникот Амблем Автомобил Тело Стил Значка Налепница За Volvo XC60 XC90 C70 V60 S60 итн
100% Сосема Нов
Материјал : Метал
Дијаметар : 3.6 CM / 1.42"
Дебелина : 3мм / 0.12
Количина : 2 парчиња/многу
Боја : Како На Сликата Прикажани
Answer : ___________________________ Note : 1,ве Молиме да се исчисти целна површина пред употреба 2,Само лепило, кора и се држи,лесно да се стави на вашиот автомобил 3,Совршена декорација и заштита за вашиот автомобил 4,Тоа е подобро да се Грејач лепак, бидејќи на температурни разлики 5,Donot перење на вашиот автомобил во рок од 3 дена

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
Амблеми
Објектот Дијаметар:
3.6cm
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Бренд Име:
YAQUICKA
Материјал Тип:
Метал
ОДГОВАРА ЗА:
универзален автомобил
Тип На Објект:
Националното Знаме Автомобил Налепници