.

1:35 Советски Војници WW2 (1943-45)Резервоарот модерна девојка

1:35 Советски Војници WW2 (1943-45)Резервоарот модерна девојка

DEN 239.52

Износ
Това е достапна

Скала : 1 : 35

Повеќе информации

Бренд Име:
idg
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Воени
Материјал:
Смола
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Стоковните Атрибут:
собранието
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 14 години
Димензии:
1/35
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Со Анимација Извор:
Воени
Големина:
50mm
Скала:
1/35