.

Мароко Свадба Декорација Светилник Мароко Светилник Европа Ретро Стил Мароко Дома Декорација Светилник

Мароко Свадба Декорација Светилник Мароко Светилник Европа Ретро Стил Мароко Дома Декорација Светилник

2522.40
DEN 1488.00 -41 %

Износ
Това е достапна


Материјал : Железо+Стакло
Големина : 14x11.5x26cm(5.51x4.52x10.23 Inch)
Тежина : 1100g
Предност :
100% висок квалитет ,Еко-пријателски,таписерии Изработка,Тоа може да го користите за
Роденден на црквата свадба Партија прослава за пријатели
Роднини,љубители подароци. Тоа е, исто така, убавина за дома декорација на вечера со љубовници .

Повеќе информации

Стил:
Европа
Бренд Име:
Strongwell
Употреба:
Дома декорација
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Број На Модел На:
SW8121507
Тип:
Столб На Носителот
Појавување На Свеќа:
Колона Свеќа/Топката Свеќа
Материјал:
Железо+стакло
Материјал:
Железо+стакло
Стил:
Романтичен Стил
Тип На Производ:
свеќа & Додатоци
Нишало виси форма:
светилник
Употреба:
свадба декорација
Тема:
Љубов
Име:
Европската Градина Керамички Железо Фенер Свеќа
Религија:
прослава свеќа носителот
Објектот:
роденденски свеќи
Функција:
Свеќа Носителите На Свеќник