.

пан Детелина 24cmja 21 см шиење Ножици 36-191 36-192 36-193 Јапонски Увоз Комбинација Ножици Висок квалитет за шиење ножици

пан Детелина 24cmja 21 см шиење Ножици 36-191 36-192 36-193 Јапонски Увоз Комбинација Ножици Висок квалитет

DEN 2208.00

Износ
Това е достапна

јапонија Детелина 21cm 24cmsewing Ножици DIY крпа ножици Јапонски Увоз Комбинација Ножици Висок квалитет за шиење ножици
36-191#
36-192#
36-193#

Повеќе информации

боја:
36191, 36192, 36193
Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
TOWASUISEI